Lukáš Hejlík ve Spa hotelu Lanterna

Vychutnejte si setkání s Lukášem Hejlíkem, divadelním a filmovým hercem, food blogerem a uznávaným odborníkem na gastronomii.

Poslední lednová sobota bude ve Spa hotelu Lanterna věnována divadelnímu představení z knížky "Co by můj syn měl vědět o světě", ve kterém exceluje sám Lukáš Hejlík a která se s nadhledem i humorem dívá na snahu být především dobrým rodičem.

V neděli se můžete těšit neformální povídání o všem, co vás zajímá kolem Gastromapy, v níž Lukáš Hejlík vytrvale mapuje a doporučuje gurmánům ty nej podniky v České republice.

 

Listování s Lukášem Hejlíkem: Co by můj syn měl vědět o světě

  • Kdy: sobota 26. 1. 2019 od 20:30, délka cca 90 min
  • Kde: konferenční místnost Spa hotelu Lanterna
  • Cena: 450 Kč/os. nebo v rámci zvýhodněné nabídky obou programů s Lukášem Hejlíkem spojené s víkendovým ubytováním ve Spa hotelu Lanterna
  • Zahrnuje: scénické čtení věnované knize Fredrika Backmana "Co by můj syn měl vědět o světě" v podání Lukáše Hejlíka (v rámci projektu LiStOVáNí), welcome drink
  • Omezená kapacita (max. 50 míst), možno koupit jako dárkový poukaz

Představení z knihy Fredrika Backmana "Co by můj syn měl vědět o světě" v podání Lukáše Hejlíka mělo přes 100 repríz, jako audiokniha se v Lukášově podání také dlouho držela jako jednička v žebříčku prodejnosti v kategorii humor. Lukáš Hejlík je stejně starý jako Fredrik Backman a stejně mladí jsou i jejich synové, jedná se tedy o hodně osobní představení s notnou dávkou nadhledu a humoru.

"Mému synovi. Už teď se ti omlouvám. Za všechno, co udělám špatně. Za všechno, k čemu se nedostanu. Za minibus. Za kraťasy. Za tričko s nápisem „Správní chlapi váží přes 90 kilo“. Za snahu dát si „high five“ s tvými kamarády. Za tuto knihu. Knihu o věcech, které bys měl podle mě vědět o světě. O fotbalu, IKEA, o tom, jaké to je být mužem, o Bohu a smažené snickersové zmrzlině. O tom, jaké to je ztratit klíčky od auta a proč musel táta zabít zpívající plastovou žirafu. Tato kniha je především o snaze být dobrým rodičem. Protože chci, abys věděl, že jsem se vážně snažil úplně nejvíc, jak jsem uměl. Nikdo negooglil tolik jako já."


Gastromapa a vše okolo ní...

  • Kdy: neděle 27. 1. 2019 od 9:30, délka cca 90 min
  • Kde: restaurace Vyhlídka Spa hotelu Lanterna
  • Cena: 250 Kč/os. nebo v rámci zvýhodněné nabídky obou programů s Lukášem Hejlíkem spojené s víkendovým ubytováním ve Spa hotelu Lanterna
  • Zahrnuje: neformální setkání s Lukášem Hejlíkem a povídání na témat cestování za jídlem po České republice
  • Omezená kapacita (max. 50 míst), možno koupit jako dárkový poukaz

Příjemné neformální setkání s Lukášem Hejlíkem o cestování za jídlem po českých luzích a moravských hájích. Téma se bude točit především kolem Gastromapy a toho, jak Lukáš Hejlík podniky hledá, jaké jsou aspekty, které ovlivňují jeho kritiku a zmíní se také o netradiční kuchařce - knize Gastrokroužek, která obsahuje na 80 receptů a nespočet kulinářských osobností.

 


 

Další informace a rezervace: