NÁŠ TIP Z KARLOVIC: Týden kultury na Valašsku

Chystáte se do Velkých Karlovic na konci prázdnin na výlet? Nevynechejte Týden kultury na Valašsku, který se koná na stejném místě, jako hlavní program Karlovského gastrofestivalu - tedy na parkovišti Razula pod Spa hotelem Lanterna.

A co vás čeká? Devět divadelních představení během sedmi dnů v originálním prostředí cirkusového šapitó uprostřed Beskyd v termínu 19. až 25. 8. 2021. Pořádající Resort Valachy navíc tradičně věnuje výtěžek na dobročinné účely.

Letošní ročník zahájí ve čtvrtek 19. srpna legendární Divadlo Bez zábradlí s představením Jistě, pane premiére s hvězdným hereckým obsazením v čele s Karlem Heřmánkem v hlavní roli. V dalších dnech se mohou diváci těšit například na Divadlo Bolka Polívky nebo Ungelt, uskuteční se také dvě představení pro děti.

Zlatým hřebem budou tři závěrečná vystoupení Jaroslava Duška, jenž se na festival vrací každým rokem a mívá pravidelně vyprodáno. Tradiční Čtyři dohody a Pátou dohodu letos doplní ještě další Duškovo představení Malá Vizita.

Speciální nabídku připravil k Týdnu kultury karlovický Spa hotel Lanterna. Ubytovaní hosté mají v ceně pobytu během festivalu jednu volnou vstupenku na noc a pokoj. Více informací zde.

Program Týdne kultury na Valašsku

KOUPIT VSTUPENKY