Pro rodiny s dětmi

Karlovský gastrofestival ve Velkých Karlovicích se ani v letošním roce 2022 neuskuteční. Více informací zde.

 


Myslíme také na rodiny s dětmi - co kde najdete a zažijete?  

Kurzy pečení frgálů 

Někomu by se mohlo zdát, že na pečení valašských frgálů nemůže být nic obtížného. Tak si to přijďte vyzkoušet a odneste si z gastrofestivalu vlastnoručně vyrobený frgál!

​​​​​

 


Dětské hřiště a koutek pro děti na Horalu

Zastavte se na něco dobrého také u hotelu Horal a děti si mezi tím mohou zařádit v dětském hotelovém koutku nebo v nově vybudovém dětském hřišti nad rezidencí C.

​​​​


Herní zóna na Razule a hřiště Pod Javorem

Pro děti je u Bistra Razula i u hotelu Pod Javorem připraveno pískoviště, půjčovna sportovních potřeb a další herní prvky pro děti i dospělé.


Venkovní hřiště Pod Pralesem a U Dorňáků

Rádi vás i s dětmi přivítají také na venkovním dětském hřišti s prolézačkami, skluzavkou a houpačkou v penzionu Pod Pralesem nebo na dětském hřišti U Dorňáků.​​​


Co ještě zažít během návštěvy Velkých Karlovic s dětmi

Pokud budete chtít návštěvu Velkých Karlovic spojit s dalšími aktivitami s dětmi, máme pro vás několik užitečných tipů.

Vyrazte na výlet po nové Kulíškově naučné stezce okolím hotelu Horal, který je jednou z gastro zastávek Karlovského gastrofestivalu. Stezka měří jen 2,5 km a má 10 zastavení, díky délce, četným zastavením a také malému převýšení ji zvládnou i malé děti. Dá se také projet s kočárkem. Na konci cesty si mohou děti nakrmit a pohladit ovečky. V hotelu Horal nabízíme dětem Kulíškovu specialitu – dětský pokrm s plyšovým kulíškem v ceně.

Větší děti zveme na turistickou trasu Hledej poklad na Galiku, která je volně inspirována geocachingem. Start i cíl je v hotelu Galik, další gastro zastávky.

Nezapomeňte do tašky přibalit plavky. Co děti určitě nikdy neomrzí, jsou vodní radovánky. V Resortu Valachy je nabízí relaxační centrum Wellness Horal v hotelu Horal. Slaná voda v termálních bazénech je vyhřívána až na 36°C. K dispozici je malý bazének pro nejmenší děti, zábavně relaxační bazén s jeskyní, divokou řekou a dalšími atrakcemi a plavecký bazén. Když bude pěkné počasí, můžete si užít sluneční paprsky na venkovní terase třeba u šálku dobré kávy nebo při ochutnávce dortů a zmrzliny.