Pro rodiny s dětmi

Program na jubilejní 10. ročník Karlovského gastrofestivalu 2018 již připravujeme. Nechejte se inspirovat nabídkou loňského ročníku.

 

Myslíme také na rodiny s dětmi - na vybraných gastro zastávkách najdete aktivity (nejen) pro ně. Co kde najdete a zažijete?  

Hotely Resortu Valachy

  • v hotelech Lanterna, Horal a Galik mohou vaše ratolesti využít dětské koutky. U hotelu Horal toto léto vyrostlo také nové dětské hřiště.

Razula

  • na gastro zastávce si mohou děti pohrát v dětském zábavním parku Razulák s lanáčkem a dalšími venkovními atrakcemi. V pravidelných časech na ně navíc čekají i animační programy. Zvýhodněná cena vstupného 3 gastroše/dítě/půl dne.
  • skvělou zábavou, kterou si můžete užít s dětmi, je i Frgálová manufaktura. Nechejte děti, ať si samy vyzkouší výrobu pravého valašského frgálu.

Penzion Pod Pralesem

  • U Penzionu Pod Pralesem láká venkovní dětské hřiště s prolézačkami, skluzavkami a houpačkou.

Penzion U Dorňáků

  • Dětské hřiště

Co ještě zažít během návštěvy Velkých Karlovic s dětmi

Pokud budete chtít návštěvu Karlovského gastrofestivalu spojit s dalšími aktivitami s dětmi, máme pro vás několik užitečných tipů.

Vyrazte na výlet po nové Kulíškově naučné stezce okolím hotelu Horal, který je jednou z gastro zastávek Karlovského gastrofestivalu. Stezka měří jen 2,5 km a má 10 zastavení, díky délce, četným zastavením a také malému převýšení ji zvládnou i malé děti. Dá se také projet s kočárkem. Na konci cesty si mohou děti nakrmit a pohladit ovečky. V hotelu Horal nabízíme dětem Kulíškovu specialitu – dětský pokrm s plyšovým kulíškem v ceně.

Větší děti zveme na turistickou trasu Hledej poklad na Galiku, která je volně inspirována geocachingem. Start i cíl je v hotelu Galik, další gastro zastávky.

Nezapomeňte do tašky přibalit plavky. Co děti určitě nikdy neomrzí, jsou vodní radovánky. V Resortu Valachy je nabízí relaxační centrum Wellness Horal v hotelu Horal. Slaná voda v termálních bazénech je vyhřívána až na 36°C. K dispozici je malý bazének pro nejmenší děti, zábavně relaxační bazén s jeskyní, divokou řekou a dalšími atrakcemi a plavecký bazén. Když bude pěkné počasí, můžete si užít sluneční paprsky na venkovní terase třeba u šálku dobré kávy nebo při ochutnávce dortů a zmrzliny.

U hotelu Horal si děti mohou pohrát na novém dětském hřišti nad rezidencí C.