Tip na Vánoce: zážitky z Resortu Valachy

Vánoce jsou příležitostí dát lidem kolem vás najevo, že je máte rádi a že na ně myslíte. Co kdybyste je letos potěšili setkáním se zajímavými osobnostmi, výbornou gastronomií, relaxací ve wellness, exotickou masáží…. zkrátka zážitkem?

Nechejte se inspirovat (nejen gastronomickými) tipy na dárky ze Spa hotelu Lanterna, který při gastrofestivalu pravidelně hostí michelinské šéfkuchaře, ale také dalšími nabídkami z Resortu Valachy Velké Karlovice.

 

Kurz etikety s Ladislavem Špačkem

Jedinečný degustační večer ve společnosti Ladislava Špačka věnovaný zásadám společenského chování a doplněný zážitkovým vícechodovým menu v restauraci Vyhlídka. Naučte se vše, co budete potřebovat k běžnému i formálnímu společenskému styku a vychutnejte si dokonalý gurmánský zážitek ve společnosti "mistra etikety". 

  • středa 1. května nebo sobota 14. prosince 2019, Spa hotel Lanterna
  • kurz etikety s Ladislavem Špačkem, degustační menu, Obrazová etiketa L. Špačka

>> Více informací / Koupit jako dárek


Zážitkové menu v restauraci Vyhlídka Spa hotelu Lanterna

Potěšte své nejbližší jedinečným gurmánským zážitkem. Věnujete jim dárkový poukaz do restaurace Vyhlídka, kde se vysoká gastronomie snoubí se špičkovým servisem a jedinečnou atmosférou. Šéfkuchař Josef Tydlačka a jeho tým pečlivě chystají každé dva měsíce nové šestichodové menu, které pohladí všechny vaše smysly. Aktuální nabídku zážitkové restaurace vyhlídka naleznete v Gurmánském kalendáři.

  • nové menu každé dva měsíce, snoubení s víny prémiových vinařství, Spa hotel Lanterna

>> Více informací / Koupit jako dárek


Kurzy pečení frgálů v Resortu Valachy

Nestihli jste Frgálovou manufakturu na Karlovském gastrofestivalu? Naučte se péct pravé valašské frgály pod vedením zkušených pekařek Resortu Valachy i jindy. Kurzy pečení valašských frgálů se konají od dubna do srpna 2019.

  • naučíte se péct pravé valašské frgály, odnesete si vlastnoručně vyrobený frgál, certifikát o přijetí do valašského cechu pekařského a zástěru

>> Více informací / Koupit jako dárek


Exotické masáže, rituály a obličejové ošetření

Udělejte radost svým nejbližším některou z relaxačních a ošetřujících procedur, které nabízí Wellness Horal i Spa hotel Lanterna. Překvapte je třeba exotickými masážemi Wellness Horal a nechejte je relaxovat s terapeuty z Thajska, Srí Lanky, Filipín i Bali. Cena masáže zahrnuje neomezený vstup do Wellness Horal.

Masáže mořskými lasturami, exotická ošetření přírodní kosmetikou či peeling krystalky cukrové třtiny, to je jen závan exkluzívní nabídky z tichomořského soustroví Fiji v L-Spa v hotelu Lanterna. V ceně Pure Fiji rituálů je časově neomezený pobyt v relaxačním centru

>> Více informací / Koupit jako dárek


Wellness den pro zdraví a Spa day (nejprodávanější)

Dopřejte si celodenní odpočinek ve Wellness Horal při Wellness dnu pro zdraví s procedurou dle vašeho výběru a tříchodovým menu v prostředí jednoho z nejkomfortnějších relaxačních center na Moravě.

Chvíle pohody s výbornou gastronomií a relaxací ve wellness si můžete vychutnat také ve Spa hotelu Lanterna při Spa day. Nechejte se hýčkat v překrásné přírodě Beskyd za velmi přijatelnou cenu (možno využít ve dnech pondělí - pátek).

>> Wellness den pro zdraví / Spa day / Koupit jako dárek

 

Nabídka všech dárkových poukazů Resortu Valachy