Tipy na zajímavé gastronomické i společenské akce

Výborná mladá vína, lanýže i česká klasika a k tomu společnost výjimečných hostů. Užijte si podzim i zimu ve Velkých Karlovicích. Tamní Resort Valachy má rozhodně co nabídnout.


Svatomartinské menu s víny v Resortu Valachy

Nenechte si ujít svěží chuť prvních letošních vín, která zrála pouhých několik týdnů a získala si tak svěží a ovocitou chuť, doplněnou o vybrané gastronomické speciality.

Ochutnejte třeba pomalu pečené husí stehno s červeným zelím a sušenými jablky, husí játra s tymiánem a škvarky v sádle, krém z uzené dýně s husími noky a oříškovým olejem a další.

  • 11.-21. 11. 2021 Spa hotel Lanterna
  • 12.-21. 11. 2021 Wellness hotel Horal

>> Více informací a celé menu

(foto ilustrační)

NÁŠ TIP: Pokud to máte kousek do Zlína, zastavte se na Svatomartinské menu také do Bistrotéky Valachy v Obchodním domě Zlín. Objednat si můžete i čerstvou husu nebo kachnu, rádi pro vás připravíme také hotové husí boxy s pořádnou porcí pro 6 hostů.


Noc bílých lanýžů (poslední volné místo!)

Kvůli gurmánskému zážitku nemusíte cestovat až do vyhlášeného Piemontu. Ve Spa hotelu Lanterna pro vás připravili již poněkolikáté jedinečnou Noc bílých lanýžů.

  • 8. 11. 2021 Spa hotel Lanterna

>> Více informací

NÁŠ TIP: Ochutnejte bílé lanýže také ve Zlíně! V Bistrotéce Valachy nabízí tuto delikatesu 18.-19. 11. k snídani, obědu i večeři. Více informací.


Farská kuchařka Z. Czendlika a manželů Mackových

Nenechejte si ujít příjemný večer plný gastronomie i lehkého humoru po boku šarmantního Zbigniewa Czendlika ve Spa hotelu Lanterna.

Kromě oblíbeného kněze se potkáte také s manželi Mackovými, kteří jsou spoluatory Farské kuchařky, ze které budete mít možnost vybrané speciality také ochutnat.

  • 17. 3. 2022 Spa hotel Lanterna

>> Více informací a rezervace


Další tipy na zajímavé akce