Zážitkové pobyty se zajímavými hosty ve Spa hotelu Lanterna

Gurmánské zážitky ve Velkých Karlovicích s gastrofestivalem rozhodně nekončí. Přijměte naše pozvání do Spa hotelu Lanterna, který při gastrofestivalu hostil michelinského šéfkuchaře Nicolase Decherchi: vychutnejte si zážitkovou gastronomii v restauraci Vyhlídka, osvěžte si zásady společenského chování a seznamte se se zajímavými hosty - třeba s Ladislavem Špačkem, Zbigniewem Czendlikem, Naďou Labanovou, Radimem Uzlem nebo Světlanou Nálepkovou.

 

Degustační večer s vinařstvím Beneš

  • 1. listopadu 2018 - 30. prosince 2019, slavnostní uvedení nového menu 3. listopadu 2018 od 19:30 hodin

Zveme vás na nové degustační menu plné výrazných barev a chutí, které si budete moci vychutnat po celý listopad a prosinec v zážitkové restauraci Vyhlídka Spa hotelu Lanterna. Užijte si příjemný večer s výbornou gastronomií doplněný o snoubená vína vinařství Beneš.

> Více informací

Náš tip: Vychutnejte si uvedení nového degustačního menu s komentářem šéfkuchaře Spa hotelu Lanterna Josefa Tydlačky a majitele vinařství Romana Beneše v sobotu 3. listopadu od 19:30 hodin. Večer zpříjemní hudební doprovod saxofonisty DeeSaxxe. Nutná rezervace předem.

Zbigniew Czendlik: Postel hospoda kostel

  • 8. listopadu 2018 a 10. října 2019

Nahlédněte do soukromí známého charismatického kněze Zbigniewa Czendlika s moderními názory na život i církev a hlavně smyslem pro humor mu vlastním. Přesvědčte se o tom, že není kněz jako kněz - a náš milý host je toho skvělým důkazem. Nenechte si ujít odpoledne plné nadhledu, humoru i důležitých životních otázek s welcome drinkem a lehkým občerstvením.

> Více informací


Ladislav Špaček: Deset let s Václavem Havlem

  • 16. listopadu 2018

Zveme vás na jedinečné seznámení s Václavem Havlem v podání jeho dlouholetého přítele a tiskového mluvčího, Ladislava Špačka. Poznejte, jaký Václav Havel skutečně byl: jako člověk i jako státník, jaký byl v soukromí i jak se pral s úskalími politiky. 

> Více informací


Snídaně s N: Povídání s L. Špačkem a R. Uzlem

  • 17. listopadu 2018

Přijďte si popovídat nejen o etiketě s Naďou Labanovou, dlouholetou spolupracovnicí Ladislava Špačka, a jejími hosty: samotným Mistrem etikety, Ladislavem Špačkem, a se známým sexuologem Radimem Uzlem.

Vychutnejte si bohatou snídani v příjemné společnosti se spoustou informací zaměřených především na ženy. Řeč bude opět o etiketě, především o oblékání, včetně módních trendů a zajímavostí z historie.

> Více informací


Noc bílých lanýžů ve Spa hotelu Lanterna

  • 22. listopadu 2018

Vzácný bílý lanýž opět na Valašsku! Zažijte jedinečný degustační večer plný vybraných chutí a neodolatelných vůní v zážitkové restauraci Vyhlídka Spa hotelu Lanterna. Přeneste se společně s námi do italské oblasti Piemont, celosvětově proslulého regionu vzácných lanýžů a vynikajícího vína, a podlehněte kouzlu této delikatesy.

Naši kuchaři se pro ty nejlepší čerstvé suroviny vypraví na lanýžové trhy do Itálie v polovině listopadu, degustační večer se uskuteční bezprostředně po jejich návratu.

> Více informací


Večer na téma společenského odívání s L. Špačkem a N. Labanovou

  • 27. prosince 2018

Vzbudit správný první dojem je důležité nejen v profesním, ale také osobním životě. Seznamte se s pravidly společenského odívání od odborníků na etiketu: Ladislava Špačka a Nadi Labanové.

Ujasněte si pravidla pro oblékání mužů a žen ve společnosti včetně výběru šatů na ples, svatbu či jinou slavnostní příležitost, seznamte se s pravidly odívání v byznyse ale i ve volném čase a užijte si odpoledne plné nadhledu i informací s pravými odborníky na etiketu.

> Více informací


Šansonový večer se Světlanou Nálepkovou a degustačním menu

  • 28. prosince 2018

Vychutnejte si degustační menu za doprovodu šansonového recitálu Světlany Nálepkové. Zpestřete si večer výbornou gastronomií zážitkové restaurace Vyhlídka a příjemnou atmosférou protkanou českými a francouzskými šansony z repertoáru Edit Piaf, Lary Fabian, Jacquese Brela nebo Patricie Kaas.

> Více informací


Šašek a královna aneb Etiketa u stolu pro děti

  • 28. prosince 2018

Vezměte své děti na jedinečné degustační odpoledne s etiketou ve společnosti mistra v oboru - Ladislava Špačka. Navštivte zábavný program pro děti a jejich rodiče, nacvičte si správné návyky stolování a ochutnejte nové degustační menu. Programem provází také Světlana Nálepková a Naďa Labanová.

> Více informací


Ladislav Špaček: Kurz etikety s Ladislavem Špačkem a degustačním menu

  • 1. května 2019 a 14. prosince 2019

Zveme vás na jedinečný degustační večer ve společnosti "Mistra etikety" Ladislava Špačka, spojený s ochutnávkou nového degustačního menu zážitkové restaurace Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna.

Připomeňte si zásady chování v běžném i formálním styku, získejte sebejistotu ve společenských konvencích a osvěžte si stolování - to vše si můžete rovnou vyzkoušet při ochutnávce zážitkového menu v restauraci Vyhlídka Spa hotelu Lanterna

> Více informací


Rezervace zážitkových pobytů: