Degustace a ochutnávky drinků

K Velkým Karlovicím neodmyslitelně patří také barmanské umění a to díky vyhlášenému Cocktail baru ve Spa hotelu Lanterna. Při Karlovském gastrofestivalu se proto i zde tradičně koná doprovodný program v podobě Barmanských večerů, při nichž barmani představují zajímavé hosty z těch nejlepších barů České republiky. Cocktail bar je navíc otevřen od pátku do neděle během gastrofestivalu již od 15:00 hodin.

Barmanský večer s Jakubem Vinšem

Kdy: pátek 5. října 2018, 19:00 hod

Kde: Cocktail bar Lanterna

Ambasador Havana Clubu pro ČR a profesionální barman, který působí mj. také v legendárním Bugsy's baru, Jakub Vinš se v Cocktail baru Lanterna představí v páteční podvečer.
 

Barmanský večer se koná pod záštitou společnosti Jan Becher. Vstup zdarma.


Barmanský večer s Tomášem Petrem

  • Kdy: 6. 10. 2018, 19:00 hod (bar otevřen do 3:00)
  • Kde: Cocktail bar Lanterna

Před 11 lety stál u rozjezdu dnes vyhlášeného Cocktail baru Lanterna, v sobotu se jako host opět vrátí za barový pult. Přijďte ochutnat míchané drinky Tomáše Petra, který posledních pět let působil na pozici šéfbarmana několika vyhlášených hotelových barů v Anglii. 

Těšit se můžete na drinky věnované 100. výročí Československa (drinky na bázi Becherovky, tradičního českého bylinného likéru)

Barmanský večer se koná pod záštitou společnosti Jan Becher. Vstup zdarma.

 


Becherovka zóna #BecherZone

Přijďte si odpočinout, pobavit se a vychutnat si míchané drinky z Becherovky: Beton Bitter, Weisse Bibi, Ginger Be, Red Tone nebo Becher punch. Becherovka na přípravě tohoto originálního gastro konceptu spolupracovala s talentovanými představiteli různých oborů, aby v něm propojila dobré jídlo, koktejlový bar i moderní umění. Becherovka zónu najdete na nové gastro zastávce - na parkovišti Apartmánů Razula.