Nejlepší rodinné vinařství i Šampion bílých vín 2018: Ochutnejte vína Kadrnka

Vinařství Kadrnka, jejichž vína jste měli možnost ochutnat na loňském Karlovském gastrofestivalu a vychutnat si je můžete i letos při speciální galavečeři, se od minulého týdne honosí hned dvěma prestižními oceněními!

Ta si malé rodinné vinařství z Březí u Mikulova přebralo při slavnostním vyhlášení soutěže Vinař roku 2018 v paláci Žofín, kde excelovalo ve čtvrtek 23. srpna 2018:

  • za svůj Ryzlink rýnský 2017 výběr z cibéb získalo Šampiona bílých vín
  • milým překvapením bylo také ocenění Nejlepší rodinné vinařství s produkcí do 200 tisíc lahví

Rozhovor s právě oceněným Jindřichem Kadrnkou si můžete poslechnout zde.

Velice gratulujeme!

  


Ochutnejte Šampiona bílých vín 2018 také na gastrofestivalu

Loňská degustační galavečeře při Karlovském gastrofestivalu doplněná o snoubená vína vinařství Kadrnka a také o průvodní slovo oslňujícího Jindřicha Kadrnky, sklidila mezi hosty veliký úspěch.

Velice rádi jsme proto k jubilejnímu 10. ročníku gastrofestivalu přizvali vinařství Kadrnka i tento rok.

V neděli 7. října si tak budete moci vychutnat pomyslnou gastronomickou tečku za Karlovským gastrofestivalem, která vznikla kombinací originality a umu kreativního šéfkuchaře Resortu Valachy a jeho týmu a snoubených vín oceněného vinařství Kadrnka.

Degustačním večerem v zážitkové restauraci Vyhlídka Spa hotelu Lanterna vás provede Pavel Václavík, kreativní šéfkuchař Resortu Valachy a srdečný Jindřich Kadrnka, majitel vinařství Kadrnka. Více informací a rezervace zde.

Náš tip: Spojte gastronomii s relaxací - ve Spa hotelu Lanterna a Wellness hotelu Horal nabízí při pobytu z neděle na pondělí zvýhodněný pobyt Relaxační neděle.